Sonnentor Vanilka lusk BIO 2,5 g

**Kdo pozná pravou chuť vanilky, už nikdy nechce její syntetickou náhražku. Neobejde se bez ní hned několik ikonických pokrmů, které na její chuti staví, ale i slané kuchařské...
140 Kč
Info v obchodu
Doporučená nabídka Scuk.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Info v obchodu0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem  1 varianta49 Kč98 % • 10 433 recenzíDalší informace

Popis produktu

**Kdo pozná pravou chuť vanilky, už nikdy nechce její syntetickou náhražku. Neobejde se bez ní hned několik ikonických pokrmů, které na její chuti staví, ale i slané kuchařské...

Parametry produktu

Výrobce
Druh koření
vanilka

Parametry produktu

Výrobce
Druh koření
vanilka

Popis produktu

**Kdo pozná pravou chuť vanilky, už nikdy nechce její syntetickou náhražku. Neobejde se bez ní hned několik ikonických pokrmů, které na její chuti staví, ale i slané kuchařské experimenty.**

Vanilkový lusk můžete využít hned několika způsoby. Buď jej v celku rozemelte **na prášek** a ten pak používejte **na vaření** nebo lusk otevřete, **semínka** vydlabejte a rovnou použijte. Prázdný lusk ale nemusíte vyhazovat. Vložte jej do dózy s kvalitním třtinovým cukrem. Vanilkový lusk jej během pár týdnů krásně provoní a máte **domácí vanilkový cukr**.

Příběh Sonnentoru se začal psát v roce 1988, kdy chtěl mladý Rakušan Johannes Gutman podpořit zemědělce ze svého rodného chudého kraje. Začal proto objíždět místní trhy s jejich bylinkami, čaji a kořením. Prodával přitom jen ekologicky vypěstované plodiny a nabízel je spolu s příběhem lidí, kteří je vypěstovali.

To platí pro Sonnentor dodnes a platí to i pro český Sonnentor, který vznikl v roce 1992 a sídlí v **jihomoravských Čejkovicích**.

V Sonnentoru si zakládají na dlouhodobých partnerstvích se svými **biopěstiteli**, ať už doma, nebo ve světě. Realizují přitom myšlenku Johannese Gutmanna, aby se zemědělec se stal opět „zemědělcem“ a zajistil sobě a své rodině slušné živobytí. Poznávacím znamením výrobků Sonnentoru jsou – kromě vysoké kvality toho, co je zabaleno uvnitř – také krásné obaly s milými ilustracemi. Díky tomu jsou jejich výrobky **ideální jako dárky**.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.